Sveiki atvykę į Components-Mart.com
lietuvių

Pasirinkite kalbą

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Atšaukti
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Namai > Programos > Bandymas, mokslas ir matavimas
Karštos prekėsDaugiau
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Bandymas, mokslas ir matavimas

Testavimo, mokslinės ir Matavimo įranga

"Microsemi" įvairių produktų asortimentas testavimo, mokslo ir matavimo įrangai skirtas įvairiems bandymo programoms, tokioms kaip RF testavimo ir signalų analizatoriai, automatinio testavimo įrangos (ATE) sinchronizavimas ir optinis bandymas. Pagrindiniai testavimo, mokslo ir matavimo prietaisų privalumai yra šie:

 • Aukščiausias dažnių diapazonas MMICs, įskaitant stiprintuvus, fazių dažnio detektorius ir visiškai programuojamus iš anksto nustatytus didelio greičio sąsajų iš anksto nustatytus skaitiklius
 • Mažiausias formos faktorius, didžiausias rubidio rūgštis miniatiūriniai atominiai laikrodžiai (MAC), idealiai tinka automatinei bandymo įrangai (ATE), signalų analizatoriams ir dažnio nuorodoms
 • Pirmasis portfelis 40G / 100G / 400G optinių linijų tvarkyklės
 • Didelis vertės pridėjimas "PCIe Gen3" fanout jungikliai ir PCIe Gen3 saugojimo jungikliai lankstus, mažo galingumo, aukšto patikimumo PCIe perjungimas
 • Platus duomenų perdavimo spartos diapazonas, lankstus uostų skaičius signalo vientisumas signalų nukreipimo ir valymo programinės įrangos nx10G (40G ir 100G) sprendimai
 • Mažos galios, pastovios, su SEU imuninės sistemos "Flash" FGPAs ir SoCs bandymo ir matavimo sistemos valdymui
 • Aukštas patikimumas laikini įtampos slopinimo (TVS) diodai visiškam grandinės apsaugos lygiui


Patikrinkite mūsų testų, mokslinės ir matavimo įrangos portfelį:

 • FPGA ir & SoCs
 • MMICs
 • Optinių linijų tvarkyklės
 • PCIe jungikliai
 • Rubidium miniatiūriniai atominiai laikrodžiai (MAC)
 • Signalo vientisumo reguliatoriai ir kryžminio poslinkio jungikliai
 • TVS diodai


Pasirengę toliau tobulėti? Susisiekite su savo vietinis "Microsemi" pardavimo biuras šiandien, kad galėtumėte rasti tinkamas technologijas ir produktus jūsų bandymo, mokslo ir matavimo įrangos dizainui.

RF testavimo įrangos sprendimai

MMIC on RF Test Equipment | Microsemi

RF testavimo įrangai "Microsemi" siūlo MMIC produktus ir rubidžio miniatiūrinius atominius laikrodžius (MAC). Microsemi MMIC portfelis apima plačiajuosčio ryšio stiprintuvus (tiek maitinimo, tiek mažo triukšmo), stiprintuvų modulius, išankstinius skaitytuvus, attenuatorius ir jungiklius, apimančius nuo 65 GHz iki 65 GHz, remiantis aukštos kokybės procesų technologijomis. "Microsemi" siūlo 18 paskirstytų stiprintuvų produktų, įskaitant pirmaujančias pramonės DC-65GHz MMIC. "Microsemi" išankstinio skaitymo įrenginiai sujungia aukštesnio dažnio veikimą, lankstumą dalijant daugybe santykių ir labai gero likusio fazinio triukšmo.

Bandymo ir matavimo programos, tokios kaip signalų analizatoriai, automatizuotos testavimo ir dažnio nuorodos, remiasi tiksliu ir stabilia nuoroda, kad būtų naudojamas kaip vidinis etaloninis generatorius įrenginyje. Tačiau istoriškai pagrindiniai iššūkiai, susiję su etaloninių generatorių integravimu, buvo tai, kad tikslumas ir stabilumas per temperatūrą kilo dėl energijos išsiskyrimo ir dydžio.

MAC in RF Signal Analyzer | Microsemi

Įveskite rubidžio laikrodžius, kurie suteikia laikrodžio tikslumą nuo milijonų dalių (PPM) iki milijardo dalių (PPB). Dėl RF signalų analizės "Microsemi" rubidžio MAC įgalina bandymų ir matavimo įrangos gamintojus gauti tikslumą ir stabilumą, kurį anksčiau pasiekė tik išoriniai rubidžio laikrodžiai, dalis išlaidų, dydžio, svorio ir energijos suvartojimo. Didesnis tikslumas ir stabilumas nei kristalų generatoriai, įranga, naudojanti "Microsemi" rubidžio MAC, reikalauja retesnio kalibravimo. Be to, "Microsemi" MAC gali veikti kartu su "OXCO" geriausiu abiejų pasauliu: MAC stabilumas ir tikslumas kartu su OCXO faziniu triukšmu.

Funkcija MAC Tradicinis rubidiumas
Vieta Vidinis Išorinis
Dydis Mažesnis Didelis
Galia 5W @ 25oC ~ 10W == & gt; 2xMAC!
Šiluma Mažiau Daugiau
Kabeliai Nėra kabelių Išorinis kabeliavimas
Ventiliatoriai Nėra jokio ar mažesnio dydžio Reikalingi ventiliatoriai
Tikslumas (10 MHz) & lt; 0,0005Hz & lt; 0,0005Hz
Montavimo konfigūracija PCB kalnas Didelis mechaninis

Perskaitykite mūsų sprendimus RF testavimo įrangai

 • MMICs
 • Rubidium miniatiūriniai atominiai laikrodžiai (MAC)


Pasiruoškite sužinoti daugiau? Susisiekite su savo vietinis "Microsemi" pardavimo biuras šiandien, kad surastumėte tinkamas technologijas ir produktus jūsų RF testavimo įrangos dizainui.

Automatizuoto testavimo įrangos (ATE) sinchronizavimas

MAC in Automated Test Equipment Synchronization | MicrosemiAutomatinė bandymo įranga (ATE) priklauso nuo to, ar įrenginyje yra tikslus ir stabilus vidinis etaloninis generatorius. Naudojant rubidžio laikrodžius, laikrodžio tikslumas padidėja eksponentiškai nuo milijonų dalių (PPM) iki milijoninių dalių (PPB). "Microsemi" portfelyje siūlomi mažiausi rudžio miniatiūriniai atominiai laikrodžiai (MAC). Naudodamiesi mažesniu galingumu nei tradiciniai rubidžio laikrodžiai kompaktiškame pėdseke, "Microsemi" MAC idealiai tinka tvirtesniam ATE įrangos dizainui.

Išbandykite mūsų rubidžio miniatiūrinius atominius laikrodžius (MAC) automatinei bandymo įrangai.

Pasiruoškite sužinoti daugiau? Susisiekite su savo vietinis "Microsemi" pardavimo biuras šiandien, norėdami rasti tinkamas technologijas ir produktus, reikalingus ATE sinchronizavimui.

Optinių prievadų testavimo sprendimai

IC Solutions for Optical Test Equipment | MicrosemiKai naudojama ryšio įrangoje, optiniai linijų diskai integruoti į optinius modulius, tokius kaip SFP arba SFP +, kartu su optiniu PHY. Tačiau bandymo įrangos gamintojai, kurie bando optinius prievadus, linkę tiesti linijos tvarkyklę ir PHY savo plokšte, valdydami maksimalų galimą dizaino parametrų kiekį.

"Microsemi" optinės linijos tvarkyklės patenka į skystųjų kristalų polimerinį paketą, todėl jie labiau atsparūs drėgmei ir deformacijai. Be to, mūsų namuose atliekami bandymai garantuoja aukščiausią kokybės lygį, vadovaujantis "Microsemi" aukštais standartais.

Patikrinkite optines linijos tvarkykles bandymo įrangai.

Pasiruoškite sužinoti daugiau? Susisiekite su savo vietinis "Microsemi" pardavimo biuras šiandien, norėdami rasti tinkamas technologijas ir produktus jūsų optinių bandymų įrangos poreikiams.