Sveiki atvykę į Components-Mart.com
lietuvių

Pasirinkite kalbą

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Atšaukti
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Namai > Naudojimo sąlygos
Karštos prekėsDaugiau
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Naudojimo sąlygos

Components-Mart.com naudojimo sąlygos:


Šiame susitarime išsamiai aprašomos "www.Components-Mart.com" sąlygos ir sąlygos, jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis!

Prieš registruodamiesi "Components-Mart.com", atidžiai perskaitykite šį naudojimo terminą ir privatumo patvirtinimą. Kai jūs užsiregistravote sėkmingai, jūs perskaitėte, sutinkate ir sutiko su sąlygomis ir sąlygomis naudojimo ir privatumo patvirtinimo. mes paskelbsime atnaujintą versiją Components-Mart.com, jei pakeisime šį teiginį. visas susitarimo turinys įsigalios paskelbimo dieną. jei nesutinkate su šia peržiūra, turite nutraukti santykius su Components-Mart.com.

1, USER REGISTRACIJA:

1), naudotojo kvalifikacija:
Visi komponentai -Mart.com naudotojas turi būti Bendrovė ar asmuo, kuris pagal įstatymą gali pasirašyti visuotinę teisinę privalomą sutartį. Prašome nenaudoti mūsų paslaugos, jei neturėtumėte kvalifikacijos. Negalite perkelti arba parduoti savo "Components-Mart.com" paskyros. Components-Mart.com pasilieka teisę sustabdyti arba nutraukti savo sąskaitą pagal jų pageidavimus.
2), medžiagos rašymas:
Visi vartotojai privalo pateikti COMPONENTS-CENTER.COM tikrą, galiojančią asmeninę informaciją, kad užtikrintų įprastą verslą. Jei pasikeisite, nedelsdami praneškite ir atnaujinkite "Components-Mart.com".
Visi "Components-Mart.com" vartotojai sutinka priimti el. Laiškus ir pranešimus iš "Components-Mart.com" arba "Components-Mart.com" partnerių.

2, PRIVATUMAS:

Components-Mart.com turi privatumo patvirtinimą, kuris taikomas visiems vartotojams, įskaitant naudotojo susitarimą. Jūs turėtumėte perskaityti ir priimti privatumo patvirtinimą, kad registruojatės, naudodami Components-Mart.com, ir komponentai-marto laikotarpiu jums bus taikomi apribojimai pagal taisyklę (ir "Components-Mart.com" bet kokią atnaujintą privatumo patvirtinimo versiją). com vartotojai.
 • 1), Prieš patvirtinimą, apie visą vartotojo duomenų informaciją, tikrąjį vardą, adresą, el. Pašto adresą, kontaktinę informaciją ... ir kt. Components-Mart.com nebus naudojami kitiems tikslams.
 • 2), naudokite ne asmeninę informaciją. "Components-Mart.com" surinks ne asmeninę informaciją per IP adresą, įskaitant naršyklės ypatybes, operacinės sistemos tipą, interneto paslaugų teikėjo domeno vardą, kuris teikia prieigos paslaugas ir kt. Siekiant optimizuoti kompiuterio ekrano puslapį. Components-Mart.com taip pat sukuria naudotojų srautų statistiką ir tobulina valdymą bei aptarnavimą surenkant pirmiau minėtą informaciją.
 • 3), asmens duomenų saugumas. Components-Mart.com saugo jūsų asmens duomenų informaciją saugia serverio naudojimo kontrolės įranga.
 • 4), Asmens duomenų atskleidimas ir apribojimas. Components-Mart.com pateiks asmens duomenų informaciją pagal teisinių operacijų departamento prašymą arba visuomenės saugumo tikslais, kai vyriausybė askComponents-Mart.com atskleidžia asmens duomenų informaciją pagal įstatymų nustatytas procedūras. Components-Mart.com neatsako už tokias aplinkybes. Susipazinę su šiomis sąlygomis, Components-Mart.com naudos asmeninę informaciją, kuri nepatenka į reikalaujamą diapazoną: jau turime jūsų patvirtinimą, atitinkami įstatymai ir procedūros reikalauja, kad Components-Mart.com pateiktų naudotojams duomenų informaciją.

3, PREKYBA:

Visi pirkėjai privalo laikytis šių terminų:
 • 1) Vartotojai privalo laikytis visų galiojančių įstatymų, taisyklių, taisyklių ir vietinių įstatymų reikalavimų, kai naudoja "Components-Mart.com" paslaugą ir įsigyja. Taip pat turite įsitikinti, kad laikotės šių naudojimo sąlygų ir privatumo patvirtinimo, įskaitant visus aukščiau pateiktų dokumentų terminus ir taisykles.
 • 2), jūs privalote užbaigti sandorį su Components-Mart.com perkant, išskyrus draudžiamą verslą pagal naudojimo sąlygas ir įstatymus. Kai užsisakysite užsakymus, prekių aprašyme nurodysite suvaržytas sąlygas, jei šios verslo sąlygos yra teisėtos ir pagal šį susitarimą.
 • 3), "Components-Mart.com" reklama, kainoraštis ir pareiškimai nėra pasiūlymas. Mes turime teisę atšaukti informaciją iš vienos pusės, kai "Components-Mart.com" sužinojau, kad dalių numeriai ir gamintojų organizacijos yra akivaizdžiai neteisingi arba jų nėra. Components-Mart.com pasilieka teisę įsigyti kiekybinius apribojimus. Kai jūs užsisakėte užsakymą, taip pat patvirtinate, kad įsigijote šias prekes jau esate įprastu laiku, ir esate atsakingi už visos užsakyme pateiktos informacijos autentiškumą.
 • 4), produkto kaina ir prieinamumas bus nurodyta svetainėje. Šios rūšies informacija bus atnaujinama bet kuriuo metu be pranešimo. Pristatymo mokestis bus nustatomas skirtingai, atsižvelgiant į skirtingus pasirinktus pristatymo būdus. Jei dėl avarijų, pavyzdžiui, tiekėjas padidino kainą, PVM pakeitimus ar System-Mart.com sistemos klaidą, dėl priežasčių, dėl kurių kainos buvo pataisytos po užsakymo patvirtinimo, "Components-Mart.com" atsiųs el. Paštu arba skambinsi pranešti apie šią informaciją, galite ar atšaukti užsakymą, ar ne.

4, KOKYBĖS IR PASLAUGOS PASLAUGOS:

1), žiūrėkite po aptarnavimo po pardavimo.
2), Produktų kokybė.
Components-Mart.com produktai bus griežtai laikomasi vyriausybės ir profesinių standartų. Jei be ankstesnių standartų, mes atliksime pagal gamintojo standartą, jei be visų aukščiau paminėtų standartų, klientai galės aptarti ir nuspręsti tarp "Components-Mart.com". Bet kokia kokybės problema ar produktų standartų neatitikimas, vartotojai gali paprašyti grąžinti arba pakeisti.

5 WEBSITE SAUGUMAS:

Jūs sutinkate, kad negalite įeiti į svetainę bet kokios rūšies roboto, "Spider" arba "Refresh" programinės įrangos bet kokiam tikslui be "Components-Mart.com" leidimo rašyti formą.
Be to, jūs sutinkate, kad nebūsite:
 • 1), Bet koks nepagrįstas ir neproporcingas elgesys, kuris gali perkrauti Components-Mart.com svetainę ("On Components-Mart.com" nustato savo nuožiūra).
 • 2), nepateikiant "Components-Mart.com" leidimo, keisti, kopijuoti, perkelti, atlikti išvestinius kūrinius, platinti ar rodyti svetainėje (išskyrus jūsų asmeninę informaciją).
 • 3), trikdyti arba bandyti kištis į svetainės įprastą veikimą ar bet kokį veiksmą apdorojant žiniatinklyje.
 • 4), naudokite bet kokį turinį, draudžiamą pagal susijusius įstatymus ir taisykles.
 • 5). Naudokite bet kokią sistemą, duomenis ar kitus duomenis, kurie gali sugadinti, pakeisti, ištrinti, sukelti neigiamą poveikį, slaptą pertvarkymą, sudaryti sutartį arba perimti, naudojant bet kokį virusą, Trojos arklys, kirminų virusą, laiko bombą, panaikinti robotai, Velykų kiaušinius, šnipinėjimo programas ar kitą kompiuterinę programą. ar asmenine informacija.

6, INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISĖS ATASKAITA:

Autorių teisių, patentų, prekių ženklų, verslo paslapčių ir visų teisių, kurias siūlo Components-Mart.com, visi priklauso Components-Mart.com. be "Components-Mart.com" leidimo, visi ar nariai gali ¡¯ t atsisiųsti, kopijuoti, perduoti, peržiūrėti ir redaguoti. Priešingu atveju tenka visa teisinė atsakomybė. Components-Mart.com turi teisę atminti Components-Mart.com duomenų serverį, kai vartotojas naudoja šią paslaugą.

7, ATSISAKYMAS:

Components-Mart.com yra atsakinga už techninės pagalbos teikimą, įsitikinkite, kad tinklalapis yra tinkamas, pabandykite išvengti paslaugos nutraukimo ar pertraukimo laiko apribojimo per trumpiausią laiką, įsitikinkite, kad vartotojas gali sklandžiai naudotis internetu. Bet dėl ​​force majeure ar dėl kitų priežasčių negalima kontroliuoti svetainės avarijos, jos negalima naudoti, prarasti tam tikrą įrašą, pranešimą ar informaciją, komponentai -Mart.com yra neatsakinga, o bet koks naudotojo pasiūlymas yra neteisingas arba neišbaigtas ir klaidingos informacijos rezultatas, dėl kurio negalima naudotis "Components-Mart.com" paslauga arba kenčia bet kuris kitas prarasti, Components-Mart.com yra neatsakinga.

8, KITOS

Šį susitarimą visais atžvilgiais reglamentuoja Honkongo įstatymai. Šis tinklalapis visiems vartotojams yra neatšaukiamai priklausantis "Component-Mart.com" savininkui pagal teismo ir aukštesniojo teismo jurisdikciją. Šio susitarimo nuostatos yra atskiriamos. Jei kuri nors šio susitarimo nuostata bus laikoma negaliojančia ar neįgyvendinama, nuostatą galima ištrinti, o likusias nuostatas reikia įvykdyti.