Sveiki atvykę į Components-Mart.com
lietuvių

Pasirinkite kalbą

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Atšaukti
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Namai > Produktai > Kabelių rinkiniai > Fiber Optic Kabeliai

Fiber Optic Kabeliai 16993 Rasta (-i) produktų

<123456789101112131415>
2-6693182-2

Agastat Relays / TE Connectivity

2-6693182-2
apibūdinimas:CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), oficialiai Tyco Electronics, yra 12 milijardų JAV dolerių pasaulinės technologijos lyderis. Mūsų ryšys ir jutiklis sprendimai yra esminiai šiandienos vis labiau susijusiame pasaulyje. Mes bendradarbiaujame su inžinieriais pertvarkyti savo sąvokas į kūrinius - ndash; iš naujo apibrėžti, kas įmanoma naudojant protingus, našius ir našius TE produktai ir sprendimai, įrodyti griežta aplinka. Mūsų 75 000 žmonių, iš jų 7 300 projektavimo inžinieriai, partneriai su klientais daugiau nei 150 šalių visose pramonės šakose. Mes manome, kad kiekvienas prisijungia. "TE Connectivity" prekės ženklo produktai, kuriuos galima nedelsiant pristatyti "Digi-Key", yra AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH IRT, Aerospace Defense ir Marine, Raychem Cable Protection, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, Products Unlimited, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Measurement Specialties, Agastat ir CITEC.
$814.927/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:ECAM-FD-A-A-A-1000
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:ECAM DROP SCAPC BOTH ENDS 1K'
  • Sandelyje:337
$174.976/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FM3MMB1140ML
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM3 MPO12(M-M) B 12F 140M
  • Sandelyje:146
$323.45/pcsRFQ
$56.85/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FM4MMB2170M
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 170M
  • Sandelyje:44
$970.827/pcsRFQ
$47.55/pcsRFQ
$364.872/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FPSLDSD003M
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FXPC OS2 LC_DX SC_DX 3M
  • Sandelyje:3171
$14.425/pcsRFQ
$309.895/pcsRFQ
$15.885/pcsRFQ
 RFQ
  • Dalis Nr.:FM3MFA3015M
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M
  • Sandelyje:125
$272.295/pcsRFQ
$532.386/pcsRFQ
$22.1/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FP3LULU02M5
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FXPC OM3 LD_UNI LD_UNI 2.5M
  • Sandelyje:2967
$13.355/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FP3MFMF03M5
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FXPC OM3 MPO12_F MPO12_F 3.5M
  • Sandelyje:743
$58.987/pcsRFQ
$23.592/pcsRFQ
 RFQ
  • Dalis Nr.:FM3MMB2035M
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM3 MPO12(M-M) B 24F 35M
  • Sandelyje:180
$251.086/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FPSLASA03M9
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FXPC OS2 LC_DX/A SC_DX/A 3.9M
  • Sandelyje:2817
$15.893/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FP3LHLH04M8
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FXPC OM3 LD_UHD LD_UHD 4.8M
  • Sandelyje:2353
$14.584/pcsRFQ
$1048.228/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FPSSDSD02M4
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FXPC OS2 SC_DX SC_DX 2.4M
  • Sandelyje:2560
$14.519/pcsRFQ
$54.832/pcsRFQ
$11.422/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FM4MMB223M5
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 23.5M
  • Sandelyje:138
$311.505/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FM4MFC6046M
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM4 MPO12(F-F) C 72F 46M
  • Sandelyje:39
$1222.022/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FM4MFA1247M
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 247M
  • Sandelyje:55
$784.87/pcsRFQ
$7.211/pcsRFQ
$26.257/pcsRFQ
$20.563/pcsRFQ
$21.426/pcsRFQ
$24.835/pcsRFQ
$16.341/pcsRFQ
$215.522/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FM4MMB122M5
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 22.5M
  • Sandelyje:263
$169.757/pcsRFQ
$15.454/pcsRFQ
$113.434/pcsRFQ
$567.529/pcsRFQ
 RFQ
$62.887/pcsRFQ
$27.302/pcsRFQ
$37.582/pcsRFQ
$216.256/pcsRFQ
$29.773/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FMSMMB239M5
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FMT OS2 MPO12(M-M) B 24F 39.5M
  • Sandelyje:167
$256.392/pcsRFQ
$294.659/pcsRFQ
$15.401/pcsRFQ
  • Dalis Nr.:FP1LDSD003M
  • Gamintojai:Belden
  • apibūdinimas:FXPC OM1 LC_DX SC_DX 3M
  • Sandelyje:3382
$12.103/pcsRFQ
$2751.425/pcsRFQ

Fiber Optic Kabeliai 16993 Rasta (-i) produktų

<123456789101112131415>