Sveiki atvykę į Components-Mart.com
lietuvių

Pasirinkite kalbą

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Atšaukti
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Namai > Produktai > Rinkiniai > Fiber Optic rinkiniai

Fiber Optic rinkiniai 36 Rasta (-i) produktų

<1>
1278861-2

Agastat Relays / TE Connectivity

1278861-2
apibūdinimas:TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), oficialiai Tyco Electronics, yra 12 milijardų JAV dolerių pasaulinės technologijos lyderis. Mūsų ryšys ir jutiklis sprendimai yra esminiai šiandienos vis labiau susijusiame pasaulyje. Mes bendradarbiaujame su inžinieriais pertvarkyti savo sąvokas į kūrinius - ndash; iš naujo apibrėžti, kas įmanoma naudojant protingus, našius ir našius TE produktai ir sprendimai, įrodyti griežta aplinka. Mūsų 75 000 žmonių, iš jų 7 300 projektavimo inžinieriai, partneriai su klientais daugiau nei 150 šalių visose pramonės šakose. Mes manome, kad kiekvienas prisijungia. "TE Connectivity" prekės ženklo produktai, kuriuos galima nedelsiant pristatyti "Digi-Key", yra AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH IRT, Aerospace Defense ir Marine, Raychem Cable Protection, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, Products Unlimited, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Measurement Specialties, Agastat ir CITEC.
$105.912/pcsRFQ
 RFQ
$2.058/pcsRFQ
$125.407/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0563 Image
  • Dalis Nr.:VOL-0563
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:VF-45 QUICK INSTALL KIT
  • Sandelyje:55
$770.595/pcsRFQ
$63.725/pcsRFQ
$38.242/pcsRFQ
$4.188/pcsRFQ
$3989.081/pcsRFQ
 RFQ
$552.89/pcsRFQ
$77.168/pcsRFQ
$59.159/pcsRFQ
$37.517/pcsRFQ
8765-APC Image
  • Dalis Nr.:8765-APC
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:CONNECTOR KIT SC/APC
  • Sandelyje:60
$724.463/pcsRFQ
 RFQ
8700-PS/APC Image
  • Dalis Nr.:8700-PS/APC
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • Sandelyje:6687
$5.965/pcsRFQ
$53.957/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0573 Image
  • Dalis Nr.:VOL-0573
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • Sandelyje:307
$89.04/pcsRFQ
8700-PS/UPC Image
  • Dalis Nr.:8700-PS/UPC
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • Sandelyje:6267
$6/pcsRFQ
$58.486/pcsRFQ
$106.064/pcsRFQ
 RFQ
 RFQ
2529-K Image
  • Dalis Nr.:2529-K
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • Sandelyje:193
$241.683/pcsRFQ
 RFQ
$111.82/pcsRFQ
 RFQ
$94.502/pcsRFQ
$128.878/pcsRFQ
$98.372/pcsRFQ
$97.348/pcsRFQ
 RFQ
8765-UPC Image
  • Dalis Nr.:8765-UPC
  • Gamintojai:3M
  • apibūdinimas:CONNECTOR KIT SC/UPC
  • Sandelyje:46
$749.684/pcsRFQ

Fiber Optic rinkiniai 36 Rasta (-i) produktų

<1>